Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SPACER DO LASKU I WIZYTA W MUZEUM ZAPAŁEK [VIDEO]

W kolejnym wakacyjnym tygodniu dzieci z Klubu Osiedla Kopernika wyruszyły na długi spacer do lasku miejskiego, który jest popularnym miejscem spotkań,  spacerów i wycieczek rowerowych. Na boisku za ogrodem działkowym pojawiły kocyki. Był też piknik. Oprócz smakołyków nie brakowało także wesołych gier i zabaw.

Była to okazja, by pochwalić się swoimi umiejętnościami i sprawnością fizyczną. Następnie grupa ruszyła do ogrodu botanicznego, by podziwiać piękną przyrodę. Odpoczywając po spacerze, dzieci wzięły udział w konkursach, w których opowiadały o swoich wakacyjnych przygodach oraz śpiewały piosenki.

Kolejnym ciekawym wydarzeniem dla dzieci z placówek WSM była wycieczka do Muzeum Produkcji Zapałek w Częstochowie, które należy do Szlaku Zabytków Techniki województwa śląskiego.

Muzeum Zapałek to fabryka, której kilkudziesięcioletnia technika jest atrakcją dla odwiedzających to miejsce wycieczek. Dzieci ze Spółdzielczego Domu Kultury uwielbiają zabawy na świeżym powietrzu dlatego dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia prowadzone przez trenera piłki nożnej Daniela Maczurka.

Milusińscy rozpoczęli je od ćwiczeń poprawiających koordynację ruchową. Jak się okazało można doskonale połączyć naukę z dobrą zabawą. Punktem kulminacyjnym spotkania był wyczekiwany przez wszystkie dzieci mecz piłki nożnej.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl