Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

MAJĄ PROBLEM Z MIESZKANIEM PLUS [VIDEO]

Z Mieszkaniem Plus w Wieluniu są problemy. Czego dotyczą? Miasto straciło prawo własności do jednej z działek, na której też miały być budowane bloki. Być może uda się ją odkupić. Burmistrz ma taką nadzieję. Bez wspomnianej działki nie da się ruszyć z inwestycją.

Wspomniana nieruchomość już jakiś czas temu została sprzedana Skarbowi Państwa pod inwestycję celu publicznego. Ponieważ nie doszła  do skutku poprzedniemu właścicielowi przysługiwało prawo zwrotu nieruchomości. I tak też zrobił.

Miasto chce odkupić wspomnianą działkę. Do właściciela wysłano pisemną ofertę zawierającą cenę za wspomniany teren rozciągający się od bloku 41 aż do ulicy Częstochowskiej.

Sąsiednie tereny należą oczywiście do gminy. Nic nie jest oczywiście jeszcze przesądzone, ale tak czy inaczej inwestycja odsunie się w czasie. Mieszkanie Plus w Wieluniu to łącznie 200 mieszkań o średniej powierzchni 50 metrów kwadratowych.

Osiedle przewiduje zarówno lokale jedno-, dwu-, trzy- jak i czteropokojowe. Przewidywany termin rozpoczęcia prac budowlanych to I kwartał 2020 roku, choć niewykluczone, że prace rozpoczną się wcześniej.

Inwestycja w ramach programu Mieszkanie Plus w Wieluniu zostanie zrealizowana na ponad dwu hektarowej działce przy ul. Sadowej/ul. Agrestowej.

Teren, na którym będzie realizowana inwestycja jest dobrze rozwinięty pod względem dostępności i różnorodności punktów handlowo – usługowych.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl