Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

KOMUNIKACYJNA DYSKUSJA NA FORUM RADY

Darmowa komunikacja miejska z powodzeniem funkcjonuje w Wieluniu i najbliższym regionie już od końca 2017 roku. Z powodzeniem, bo pasażerów jeżdżących autobusami nie brakuje. Ale wszystko kosztuje, także darmowa komunikacja. Pojawiły się więc głosy, ze mogłaby być ponownie płatna, przynajmniej częściowo.

Nietrudno zgadnąć, że temat komunikacji wzbudził wśród radnych miejskich duże zainteresowanie. Kiedy była odpłatna zdarzało się, że autobusy często woziły samo powietrze.

Teraz jest zupełnie inaczej. Przywrócenie biletów wedle opinii niektórych radnych jest złym pomysłem. Przecież Wielunianie już przyzwyczaili się do darmowej komunikacji.

Paweł Okrasa starał się przekonać radnych, ze wzrastające koszty utrzymania darmowej komunikacji odbiją się na ograniczaniu wydatków na inne cele. Powinna być zatem przynajmniej częściowo płatna.

Na ewentualną zmianę w systemie komunikacji miejskiej przyjdzie jeszcze czas. Radni na tym posiedzeniu przyjęli jedynie informację o jej funkcjonowaniu. A zatem autobusami tak jak do tej pory jeździmy za darmo.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl