Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

CIEKAWY PROJEKT FUNDACJI SŁOWEM PISANE

"Matka biednych, matka Zagłębia". Upamiętnienie wielunianki, karmelitanki, siostry Teresy Janiny Kierocińskiej to cel kolejnego projektu realizowanego przez Fundację Słowem Pisane. W ramach projektu powstanie i zostanie udostępniona w przestrzeni publicznej mała forma architektury drewnianej, czyli "Ławeczka Kierocińskiej".

Ławeczka wykonana jest przez Łukasza Zabłockiego, twórcę ludowego związanego z Ziemią Wieluńską, swoją formą nawiązywać będzie do już istniejących drewnianych rzeźb, które są eksponowane w Wieluniu np. przy Muzeum Ziemi Wieluńskiej lub przy Zespole Szkół nr 1.

Oprócz walorów estetycznych i poznawczych ma pełnić wartość funkcjonalną - można będzie na niej usiąść i odpocząć. Projekt i realizacja rzeźby odbywać się będzie dzięki środkom pozyskanym w ramach programu Mikrogranty w Łódzkiem.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl