Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SIATKÓWKA PLAŻOWA NA BASENIE [VIDEO]

W dwunastej edycji Turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Wielunia, Imprezy Wieluńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wystartowało dziewięć par, a poza drużynami z Wielunia i okolic pojawili się uczestnicy z takich miast, jak Częstochowa, Zduńska Wola czy Szczerców.

Lekkie załamanie pogody podczas meczu finałowego nie przeszkodziło faworytom i chociaż w meczu o pierwsze miejsce Daniel Białek i Tomasz Białek przegrali drugiego seta, to w tie-breaku okazali się lepsi od Bartka Kopytnika i Pawła Ruszkowskiego zwyciężając 2:1.

Miejsce w pierwszej trójce zajął również trzeci z braci Białków Paweł, który wespół z Damianem Kaczmarkiem pokonali 2:0 w małym finale naszych rozmówców ze Szczercowa - Damiana Michalskiego i Przemysława Raszewskiego.

Imprezie na basenie przy ulicy Broniewskiego tradycyjnie towarzyszyły szkolenia w zakresie resuscytacji i udzielania pierwszej pomocy prowadzone m.in. przez strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wieluniu.

Ponadto funkcjonariuszki Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu prowadziły wśród najmłodszych akcję profilaktyczną między innymi w zakresie bezpiecznego zachowania się nad wodą.

Siatkarze i inni wieluńscy basenowicze mogli również z bliska obejrzeć sprzęt ratowniczy używany na co dzień przez Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl