Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WARSZTATY BALONOWE I WYCIECZKA DO OŻAROWA [VIDEO]

Dzieci z placówek WSM nie narzekają na nudę. Każdy dzień wypełniony jest ciekawymi zajęciami, konkursami i wycieczkami. Ostatnio klubowicze odwiedzili MiG Bibliotekę Publiczną, gdzie odbyło się święto balonów.

Spotkanie rozpoczęło się owocowym poczęstunkiem, a następnie dzieci obejrzały film edukacyjny o  życiu człowieka pierwotnego na ziemi. Następnie liczna grupa zabrała się do kolorowej pracy i rozpoczęła się artystyczna rywalizacja w ozdabianiu balonów.

Na zakończenie autorzy najciekawszych prac  otrzymali nagrody. Ozdobione balony można było zabrać na pamiątkę do domu. Kolejną wakacyjną atrakcją dla dzieci z placówek WSM był wyjazd na warsztaty plastyczne do Muzeum Wnętrz Dworskich w Ożarowie.

Tym razem uczestnicy zajęć robili kwiaty z bibuły i wycinali serwetki. Chociaż zajęcia wcale nie były łatwe, to dzieci cierpliwie poradziły sobie z manualnym zadaniem.

Wykonane kolorowe prace, kwiaty z bibuły i serwetki okazały się pamiątką z wakacji. Po warsztatach dzieci zwiedziły  dworski park ożarowskiego muzeum.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl