Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZAPRASZAJĄ NA DARMOWĄ HYDROTERAPIĘ [VIDEO]

Stowarzyszenie Integracyjne „TACY SAMI ” w swojej rehabilitacyjnej ofercie ma też  „Hydroterapię dla Wielunia”. Od sierpnia do końca grudnia mieszkańcy powiatów: wieluńskiego, pajęczańskiego i wieruszowskiego mogą wziąć udział w zupełnie darmowych zabiegach hydroterapii.

Ten najnowszy projekt to przypomnijmy basen wraz ze specjalistycznymi urządzeniami do wodnych zajęć, które służyć będą nie tylko niepełnosprawnym dzieciom, ale też zdrowym mieszkańcom Wielunia.

W związku z otrzymaniem dotacji w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego w okresie od sierpnia do końca grudnia mieszkańcy powiatów: wieluńskiego, pajęczańskiego i wieruszowskiego mogą wziąć udział w zupełnie darmowych zabiegach hydroterapii.

Warunkiem wzięcia udziału w terapii jest skierowanie lekarskie wskazujące na potrzebę i brak przeciwwskazań do leczenia hydroterapeutycznego.

W przypadku trudności w uzyskaniu skierowania istnieje możliwość konsultacji medycznej u lekarza specjalisty w siedzibie Ośrodka.

Warto zauważyć, że „Hydroterapia dla Wielunia”znalazła się wśród zaopiniowanych projektów wybranych w ramach drugiej edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego. Inwestycja została dofinansowana kwotą prawie 300 tys. złotych.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl