Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WYKORZYSTAJĄ WSZYSTKIE MOŻLIWE POMIESZCZENIA [VIDEO]

Choć mamy półmetek wakacji w szkołach średnich prowadzonych przez powiat praca wre. Podwójny rocznik młodzieży także i w naszym regionie bardzo dużą ilością uczniów zasili placówki oświatowe. Ogółem do pierwszych klas zrekrutowano 840 uczniów więcej w porównaniu do poprzednich lat.

Ogółem do pięciu szkół prowadzonych przez Powiat Wieluński po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego zrekrutowano 1904 osoby w tym po gimnazjum 959 uczniów i po szkole podstawowej 945, otwarto 65 oddziałów: po gimnazjum 33 i po podstawówce 32 w szkołach ogólnodostępnych.

Oczywiście tak dużą liczbę młodzieży trzeba gdzieś pomieścić. Dlatego tam gdzie się da organizowane są dodatkowe sale, dodatkowe pomieszczenia do nauki. Tak będzie m.in. w II LO, które pozyskało sale po byłej już SP nr 4 przy Piłsudskiego, czy w ZS nr 1

W tej drugiej szkole zajęcia w nowym roku szkolnym prowadzone będą nie tylko w siedzibie macierzystej placówki, ale też w tym oto nowym budynku, który docelowo ma być nową siedzibą warsztatów szkolnych.

Pozostała nam jeszcze kwestia zajęć w nowym roku szkolnym, Ze względu na znacznie większą liczbę uczniów lekcje rozpoczynać się będą już o godz. 7.10, a kończyć o 16.30.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl