Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

OSTATNIE POŻEGNANIE CENIONEGO LEKARZA [VIDEO]

We wtorek 30 lipca na wieluńskim cmentarzu mieszkańcy miasta pożegnali tragicznie zmarłego wieluńskiego lekarza Krzysztofa Wujca. Ceniony chirurg zginął w wypadku drogowym we wtorek 23 lipca wracając swoim motocyklem z Częstochowy. Miał 61 lat.

Do zdarzenia doszło kilkanaście minut po 17.00 na DK nr 43 w Gruszewni. Podczas włączania się do ruchu z drogi podporządkowanej, 22-letni kierowca bmw nie udzielił pierwszeństwa przejazdu motocykliście, doprowadzając do wypadku, na skutek którego śmierć poniósł kierowca jednośladu.

Kierowca auta został zatrzymany. W jego organizmie stwierdzono ponad promil alkoholu. Dwa dni później doszło do kolejnego wypadku z udziałem Wielunianina. W Rychłowicach na drodze krajowej nr 43 śmierć na miejscu poniósł 49 letni mężczyzna kierujący motocyklem.

Kierujący oplem astrą, 20- letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego, jadąc drogą krajową nr 43 najechał na tył motocykla peugeot hercules.

Motocyklista w tym czasie oczekiwał na możliwość skrętu w lewo, udzielając pierwszeństwa przejazdu pojazdowi jadącemu z naprzeciwka. Niestety, zginął na miejscu.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl