Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WYSTAWA O WIELUNIU W ŁAZIENKACH KRÓLEWSKICH [FOTO]

Od 26 sierpnia do 8 września w galerii plenerowej Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie od strony Al. Ujazdowskich będzie można oglądać wystawę plenerową „Wieluń 1 września 1939. Przerwana historia” . Partnerami muzeum w tych działaniach są Fundacja PZU oraz Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie.

Wystawa została przystosowana do warunków plenerowych. - Jest to wystawa zrobiona zupełnie od nowa. Ma inną szatę graficzną i treść. By przekaz jeszcze bardziej trafiał do odbiorcy, na wystawie obok zdjęć i opisów zbombardowanego Wielunia, zamieściliśmy fragmenty bardzo emocjonalnych wspomnień naocznych świadków – informuje dyrektor Jan Książek.


Wydruk wielkoformatowych plansz zostanie w całości sfinansowany ze środków Fundacji PZU, które pozyskało Muzeum Ziemi Wieluńskiej. Uroczyste otwarcie wystawy będzie miało miejsce 26 sierpnia 2019 o godz. 14.00.


Ekspozycja będzie prezentowana nie tylko w Warszawie. Jej elektroniczna wersja będzie dostępna na profilu facebook muzeum oraz stronie internetowej www.muzeum.wielun.pl

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl