Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ODWIEDZILI SIERADZKI PARK KRAJOBRAZOWY [VIDEO]

Kolejny wakacyjny tydzień w placówkach WSM rozpoczął się od wesołych wydarzeń. W SDK było głośno i wesoło za sprawą zabaw w grupach, które są ważne dla rozwoju dzieci. Podczas wykonywanych zadań dzieci zdrowo rywalizowały i ćwiczyły zdolność porozumiewania się między sobą.

Nie kryły zadowolenia z udziału w zabawach i chętnie dzieliły się swoimi wrażeniami. Z kolei w Klubie Osiedla Kopernika odbył się Dzień Kolekcjonera. To od wielu lat organizowane wydarzenie cieszy się sporym zainteresowaniem wśród klubowiczów, którzy z chęcią prezentują swoje zbiory „ Rzeczy Osobliwych Wielce”.

Na wystawie kolekcjonerskiej można było zobaczyć  m.in. muszle, czasopisma, figurki oraz pamiątki z wakacji. Ciekawym doświadczeniem dla dzieci z placówek WSM była wycieczka do Sieradzkiego Parku Etnograficznego.

Odbyły się tam warsztaty wyrobu masła i sera. Dzieci własnoręcznie ubijały masło w drewnianej kierzynce oraz odcedzały ser od serwatki. Dowiedziały się również jak dawniej gospodynie gotowały polewkę.

Po warsztatach odbyła się degustacja chleba z masłem i serem, po której uczestnicy zwiedzili sieradzki skansen. Wycieczkę do Sieradza dzieci uznały za bardzo udaną i ciekawą.

 

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Więcej informacji

Uwaga: zmiana terminu wyłączenia

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl