Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZMIANY W BUDŻECIE NA LIPCOWEJ SESJI [VIDEO]

Wakacyjne posiedzenie Rady Miejskiej zdominowała kwestia trzech inwestycji. Chodzi o przebudowę ulicy Popiełuszki i budowę kompostowni na wysypisku w Rudzie. Mówiono też o żłobku dla dzieci. Okazuje się, że inwestycja wbrew wcześniejszym zapowiedziom nie zostanie zrealizowana w tym roku, tylko w następnym.

Włodarz miasta przekonywał radnych, że „żłobkowa” inwestycja nie jest zagrożona, tylko jej realizacja wydłuży się w czasie. Kolejna sprawa to generalna przebudowa ulicy Popiełuszki.

Inwestycja kosztująca w sumie nieco ponad 11 mln złotych niestety podrożeje i to o kilkaset tysięcy złotych. Prace na przebudowywanej ulicy idą póki co pełną parą. W sprawie Popiełuszki wypowiedział się naczelnik Maciej Preś odpowiedzialny w Urzędzie za inwestycje.

Pozostała jeszcze kompostownia. Firma, która realizuje inwestycję żąda dodatkowych pieniędzy, na razie zeszła  z budowy. Sytuacja wydaje się więc trudna.

Dlaczego tak się stało próbował dociec m.in. wiceprzewodniczący RM Piotr Radowski, który z końcem lipca odchodzi z PK w którym zajmował się gospodarką mieszkaniową.

Dyskusja o budowie kompostowni była długa i wielowątkowa. Nie brakowało emocji, uszczypliwości i wzajemnych oskarżeń.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl