Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WIELUŃSKI KRYSZTAŁ W SZKLANYCH BUTELKACH [VIDEO]

Wieluńska woda jest na tyle dobra, że można ją spokojnie pić prosto z kranu. Wiemy o tym nie od dziś, bowiem Przedsiębiorstwo Komunalne zwracało na ten miły fakt uwagę już jakiś czas temu. Teraz nasza woda pojawiła się w szklanych butelkach o pojemności 330 ml.

Dodano do niej dwutlenek węgla dzięki czemu jest po prostu woda gazowaną. Ale jest też wariant bez gazu. Woda w butelkach pojawiła się ostatnio na obradach sesji Rady Miejskiej.

Piją ją także pracownicy Komunalnej, wszak zwłaszcza w upalne dni pracodawca ma obowiązek zaopatrzyć swoich pracowników właśnie w wodę. Oczywiście rodzajów butelkowanej wody jest mnóstwo.

W tym przypadku warto pić swoją, zamiast kupować tę w plastikowych butelkach w markecie. „Kryształu” nie można jednak kupić w wieluńskich sklepach. Przynajmniej na razie.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl