Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DWA SREBRNE KRĄŻKI DLA DOMINIKI [VIDEO]

O kolejne medale mistrzostw Polski powiększyła swój bogaty sportowy dorobek kolarka MLKS-u Wieluń Dominika Włodarczyk. Podopieczna trenera Michała Kusia tym razem przywiozła dwa srebrne krążki z krajowego czempionatu rozgrywanego pod Grunwaldem i w Ostródzie.

W miejscowości, kojarzącej się wszystkim Polakom z datą 15 lipca 1410 roku i zwycięstwem wojsk polsko -litewskich nad Krzyżakami, mieszkanka Okalewa wywalczyła najpierw wicemistrzostwo Polki juniorek w jeździe indywidualnej.

Nazajutrz powtórzyła to osiągnięcie w wyścigu ze startu wspólnego. Warto dodać, że w konkurencjach, w których drugie miejsca zajmowała Dominika, dobrze wypadła również jej klubowa koleżanka.

Sandra Bralińska była trzynasta w czasówce, a w rywalizacji ze startu wspólnego uplasowała się na piętnastej pozycji. Ponadto z wychowanków MLKS-u w jeździe na czas ósmą pozycję w kategorii orlików zajął Adam Kuś z Hurom BDC Development.

Z kolei Karol Kuklewicz z Chrobrego Głogów zdobył brązowy medal w wyścigu ze statu wspólnego w rywalizacji do lat 23. W tej samej konkurencji Kuś uplasował się tuż za czołową dziesiątką.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl