Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PIERWSZA EDYCJA LITERACKIEGO FESTIWALU [VIDEO]

Festiwal Literatury „Zarzewie”, który odbył się w Wieluniu pod koniec czerwca to nowy twór na kulturalnej mapie miasta. Literackie spotkania zorganizowano w trzech bibliotekach. W ramach festiwalu odbyło się wiele spotkań zarówno z twórcami już uznanymi, jak i tymi, którzy niedawno debiutowali.

Wydarzenie to rozpoczęło się w Bibliotece Powiatowej spotkaniem autorskim z poetą Józefem Baranem, przedstawicielem krakowskiej szkoły poezji. Z kolei gospodarzem drugiego dnia festiwalu literackich wydarzeń była Gminna Biblioteka w Mokrsku, w której zaprezentowali się młodzi twórcy Anna Kubarycz i Rafał Rutkowski.

Natomiast w trzecim ostatnim dniu literackiego wydarzenia do Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Wieluniu zawitali poeci z kręgu dwumiesięcznika „Topos”, Krzysztof Kuczkowski, Przemysław Dakowicz, Jarosław Jakubowski oraz Wojciech Gawłowski.

Spotkanie rozpoczęło się koncertem Zofii Szpikowskiej i jej podopiecznych  z PMDKiS. Organizowany w tym roku po raz pierwszy festiwal będzie odbywał się cykliczne. Pierwsza edycja „Zarzewia” uzyskała dofinansowanie z budżetu województwa łódzkiego.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl