Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZA PIENIĄDZE Z FUNDUSZU REMONTOWEGO [VIDEO]

Oprócz bieżących porządkowo-modernizacyjnych prac w zasobach WSM tego lata trwają też prace na wysokościach. Są one związane z kompleksową modernizacją dachów bloków mieszkalnych. Ich remonty potrwają w sumie kilka lat. Możemy je zaobserwować choćby na osiedlu Stare Sady.

Koszt remontu dachów jest niemały. W całości zostanie sfinansowany z funduszu remontowego. O ile z pieniędzmi na sfinansowanie inwestycji problemów nie ma, o tyle coraz częściej zdarząją się one przy wykonaniu prac.

Konkretnie chodzi o dostępność na rynku firm, które profesjonalnie wykonają takie zadanie. Zatrzymajmy się teraz przez chwilę przy śmieciach, a konkretnie chodzi o zbiórkę wielkogabarytowych odpadów.

Przypominamy Państwu po raz kolejny, że starego sprzętu AGD tudzież mebli nie wolno nam bezkarnie wyrzucić na osiedlowy śmietnik. W roku mamy dwa terminy oficjalnych zbiórek, ostatnia była pod koniec maja.

Jeśli ktoś chce pozbyć się wielkogabarytowych odpadów na przykład w środku lata jest na to rada. Sprawę trzeba zgłosić do administracji osiedla.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl