Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WYPLATALI WIANKI I SŁUCHALI MUZYKI [VIDEO]

Podczas tegorocznej zabawy z okazji Nocy Świętojańskiej, którą 23 czerwca dla mieszkańców miasta przygotował Wieluński Dom Kultury w parku Żwirki i Wigury było oczywiście wspólne wyplatanie wianków, ale też konkurs na najpiękniejszy wianek.

W części artystycznej Nocy Świętojańskiej na scenie przed WDK koncert dał Akademicki Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Łódzkiego „Kujon”. Formacja powstała w 1987 roku z inicjatywy studentów i wykładowców Zespołów Dydaktyczno-Naukowych w Łodzi Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

„Kujon” jest jedynym studenckim zespołem folklorystycznym w akademickiej Łodzi, a jego członkami są studenci Uniwersytetu Łódzkiego, Politechniki Łódzkiej, Akademii Muzycznej i innych łódzkich uczelni.

Nazwa zespołu pochodzi od nazwy tańca z okolic Łowicza (łowickie kujony). W swoim repertuarze Kujon ma tańce narodowe i regionalne. W dalszej części Nocy Świętojańskiej była też wystawa rzeźb świetlnych i koncert zespołu KUSO.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl