Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

UDZIELILI WOTUM ZAUFANIA I ABSOLUTORIUM [VIDEO]

W porównaniu do absolutoryjnej sesji Rady Miejskiej obrady radnych powiatowych były krótsze i znacznie spokojniejsze. Dyskusji nad raportem o stanie powiatu praktycznie nie było wcale. Zwrócono jedynie uwagę na zagadnienie programów profilaktycznych, których w powiecie mogłoby być więcej.

Chwilę potem odbyło się już głosowanie w sprawie przyjęcia raportu o stanie powiatu. Zaraz potem przystąpiono już dyskusji nad udzieleniem absolutorium. Nie była ona długa. Mówiono oczywiście o wykonaniu budżetu powiatu za ubiegły rok i prowadzonych wtedy inwestycjach.

W tym kontekście nawiązano do ubiegłorocznego remontu mostu w Kamionie. Doszło do wymiany zdań pomiędzy byłym już starostą wieluńskim Andrzejem Stępniem a obecnym wicestarostą Krzysztofem Dziubą. Panowie delikatnie mówiąc nie przepadają za sobą, politycznie też nie jest im pod drodze.

W sprawie remontu mostu w Kamionie wypowiedział się też Marek Kieler. Starosta wieluński podzielił zdanie swojego byłego szefa, że remont był konieczny i nie można było już z nim czekać. Po dyskusji przyszedł czas na głosowanie w sprawie udzielenia absolutorium.

Wyniku obu głosowań mógłby z pewnością pozazdrościć staroście burmistrz Wielunia, który przypomnijmy nie otrzymał od radnych ani wotum zaufania ani absolutorium.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl