Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

POLICYJNA POGADANKA O BEZPIECZEŃSTWIE SENIORÓW [VIDEO]

Kolejne spotkanie seniorów i zarazem członków Klubu Seniora z osiedli A. Krajowej i Wyszyńskiego połączyło przyjemne z pożytecznym. Zaproszeni goście zaczęli swoje spotkanie od wspólnej biesiady, tańców i śpiewania. Członkowie senioralnych klubów spotkali się ponadto z policją i Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów Anną Zychlą.

Motywem przewodnim policyjnej pogadanki było bezpieczeństwo w mieście. Chodzi przede wszystkim o to, aby osoby w jesieni życia pamiętały o podstawowych zasadach bezpieczeństwa i były czujne w stosunku do obcych. Istotnym tematem było także bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy otrzymali kamizelki odblaskowe.

 

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl