Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

TRENING Z SIATKARSKIM MISTRZEM ŚWIATA [VIDEO]

W hali WOSiR odbyła się czwartą edycja Treningów z Mariuszem Wlazłym. Wieluń po raz trzeci znalazł się na mapie miast odwiedzanych przez team urodzonego w naszym mieście siatkarskiego mistrza świata z 2014 roku i po raz trzeci też w obiekcie przy Częstochowskiej rozpoczęto cały cykl.

W zajęciach uczestniczyło kilkadziesiąt dzieci, z czego ok. 75 procent stanowiły dziewczęta. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni i nie kryli wrażeń, jakich dostarczył im trening, a szczególnie gra pokazowaj, w której młodzi adepci siatkówki zagrali ze sztabem Wlazłego.

Zawodnikowi Skry Bełchatów tradycyjnie pomagali członkowie jego sztabu trenerskiego, który tym razem tworzyli: trener drużyn młodzieżowych Skry Bełchatów - Piotr Cyniak, trener mistrzów Polski juniorów z Bełchatowa - Radosław Kolanek, statystyk reprezentacji Polski do lat czternastu - Dominik Posmyk oraz trener przygotowania fizycznego aktualnych mistrzów świata.

Tradycyjnie spotkanie z Mariuszem Wlazłym nie ograniczyło się do treningów. Po zajęciach sportowych młodzież uczestniczyła w konkursie wiedzy o siatkówce, a całe wydarzenie jak zwykle kończyły osobiste rozmowy uczestników i ich rodziców z organizatorami treningu.

Była też okazja do wspólnych fotografii oraz złożenia autografów przez mistrza świata sprzed pięciu lat i członków jego sztabu. Poza tym każde dziecko zabrało do domu okolicznością koszulkę z eventu w Wieluniu i piłkę, z którą ćwiczyło w hali WOSiR.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl