Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DYSKUTOWALI O DROGOWYCH INWESTYCJACH [VIDEO]

Raportowanie zarządców gminnych, powiatowych, wojewódzkich czy krajowych dróg na posiedzeniach Rady Miejskiej zawsze spotyka się z dużym zainteresowaniem samorządowców. Nie inaczej było i tym razem, choć dyskusję o inwestycjach na drogach zdominowała sprawa generalnej przebudowy ul. Popiełuszki.

Temat powraca ostatnio niemal jak bumerang. Nie ma zresztą co się dziwić, bo przebudowa tak uczęszczanej ulicy wiązać się będzie z dużymi utrudnieniami. Kolejna kwestia do budowa zachodniej obwodnicy Wielunia.

Paweł Okrasa nie miał w tym względzie dobrych wiadomości dla radnych. Do 2020 roku nie ma praktycznie żadnych szans, aby takowa powstała. Oczywiście podjęto też temat drogowych inwestycji na terenach gmin powiatu wieluńskiego.

Tu w głównej mierze odpowiada za nie Powiatowy Zarząd Dróg. Wszystkich życzeń radnych oczywiście nie da się zrealizować. Bardzo ciężko będzie też z budową chodnika na ul. POW. Chodzi o odcinek od torów kolejowych w stronę domów socjalnych na Widoradzu.

Na koniec tej drogowej dyskusji wróćmy jeszcze do generalnej przebudowy Popiełuszki. Włodarz miasta zapewnia, ze ulica w trakcie przebudowy nie będzie zamknięta.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl