Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SŁODKIE PACZKI OD PKPS Z OKAZJI DNIA DZIECKA [VIDEO]

Wieluński oddział PKPS specjalną imprezę z okazji Dnia Dziecka jak wiadomo organizuje od lat. Z reguły odbywa się ona w podwojach WDK- u, a tak było tym razem. W roli głównej oczywiście dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin i specjalnie dla nich przygotowane słodkie paczki.

Obok szefowej PKPS w organizację imprezy mocno zaangażowane są też dwie inne panie: Janina Zapłotna oraz Izabela Klimczak. Ta druga,czyli pani Iza to zdecydowanie od lat twarz wieluńskiego oddziału PKPS.

Kiedy organizuje imprezę dla dzieci nikt nie odmówi jej pomocy czy finansowego wsparcia. Tym bardziej szkoda, że Pani Iza będzie się żegnać z pracą w PKPS.

Panie Zapłotna i Oleszkiewicz tak łatwo pani Izy nie puszczą. Zresztą sama Izabela Klimczak obiecuje, że w PKPS-ie pozostanie jeszcze do końca roku, a potem w miarę możliwości będzie wspierać koleżanki w pracy komitetu.

Miejmy nadzieję, że komitet będzie działał dalej, choć status materialny osób objętych jego opieką znacznie się podniósł. Tak czy inaczej dzieci zawsze bardzo chętnie przychodzą na imprezy organizowane przez PKPS. I oby tak było dalej.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl