Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ŻYCZENIA, GRATUALCJE I SPECJALNY WYKŁAD O SAMORZĄDZIE [VIDEO]

Na jubileuszową uroczystość z okazji 20-lecia Powiatu Wieluńskiego i Dnia Samorządu Terytorialnego zorganizowaną w wieluńskiej „Syrenie” przybyło liczne grono zaproszonych gości, ale też tych, którzy na co dzień pracują w powiecie i zarządzają gminami wchodzącymi w  jego skład.

Najpierw Mieczysław Łuczak, potem przez kilka kadencji Andrzej Stępień i wreszcie najnowszy starosta wieluński Marek Kieler. To dobry moment aby z włodarzem powiatu porozmawiać nie tylko o przeszłości, ale też o tym co czeka powiaty w przyszłości.

Z pewnością jednym z najważniejszych akcentów był okolicznościowy wykład prof. Tadeusza Olejnika zatytułowany „Powiat- Rodowód, Tradycja, Wspólnota”. Na wykładzie prof. Olejnika jubileuszowa uroczystość jeszcze się nie skończyła.

Była okazja do życzeń, gratulacji, okolicznościowych przemówień, ale też specjalnych medali, które zostały wręczone m.in. wszystkich wójtom gmin wchodzących w skład powiatu.

Uroczystość zakończyła się koncertem chórów PMDKiS w Wieluniu oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Wieluniu.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl