Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

KONIEC ROKU AKADEMICKIEGO U SENIORÓW [VIDEO]

Zakończenie roku akademickiego na Uniwersytecie III Wieku było okazją do podsumowania osiągnięć słuchaczy i wyróżnienia osób szczególnie zaangażowanych w działalność stowarzyszenia. Był również czas na wspomnienia i refleksje.

Wiele słów uznania i podziękowania za niezwykłą aktywność słuchaczy złożyli zaproszeni goście, burmistrz Wielunia Paweł Okrasa i dr Iwona Wieczorek dyrektor Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego.

Podczas spotkania odbyły się wybory nowej Rady Słuchaczy Uniwersytetu III Wieku na kolejny rok akademicki. Na zakończenie wystąpili na scenie artyści z Ukrainy.

Zespół „Głosy Aniołów” wykonał wiele znanych arii operowych i innych wzruszających utworów.

 

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.