Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NAMALOWALI SWOJE „MAŁE OJCZYZNY” [VIDEO]

Na konkurs „Najpiękniejsze miejsce w mojej Małej Ojczyźnie” zorganizowany przez Wicemarszałka Senatu prof. Michała Seweryńskiego oraz Posła Pawła Rychlika napłynęło w sumie ponad trzysta prac. Jego finał miał miejsce w Muzeum Ziemi Wieluńskiej. Konkurs był podzielony na dwie kategorie wiekowe.

Najlepsze okazały się prace Natalii Konstanciak z Katolickiej Szkoły Podstawowej SPSK im. św. Faustyny Kowalskiej w Drobnicach (kategoria klasy I-III) oraz Zuzanny Grzebieluchy ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Królowej Jadwigi w Wieluniu (kategoria klasy IV-VIII i gimnazjum).

Okazuje się, że ulubionym miejscem może być zarówno nadwarciański krajobraz, jak i centrum miasta. Nagrodzone i wyróżnione prace można oglądać w muzeum do 2 czerwca.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl