Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

“DAR I TAJEMNICA” W INTERPRETACJI ZNANEGO AKTORA [VIDEO]

Koncert słowno-muzyczny pt. „Dar i Tajemnica”, który odbył się w kościele św. Stanisława Biskupa Męczennika pokazano z okazji 40 rocznicy, pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski. W roli głównej wystąpił w nim popularny aktor Jerzy Zelnik.

To po części multimedialne widowisko przypomniało nauczanie, myśl i przesłanie Jana Pawła II, naszego Wielkiego Rodaka. Na koncert złożyły się teksty autorstwa Jana Pawła II w tym m.in. wątki autobiograficzne z „Daru i Tajemnicy”.

Była też poezja, wiersze, część I „Tryptyku Rzymskiego”, niektóre myśli z wywiadu rzeki „Przekroczyć próg nadziei” oraz fragment "Listu do artystów" w interpretacji właśnie Jerzego Zelnika.

Dopełnieniem całości była oprawa muzyczna w wykonaniu: Sylwii Strugińskiej Wachowskiej, Roberta Grudnia i Georgija Agratina.

 

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl