Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

RAPORT O STANIE POWIATU I FINANSE SZPITALA [VIDEO]

Podczas niezbyt długiej tym razem sesji Rady Powiatu starosta wieluński przedstawił raport o stanie powiatu. Do tej pory takiego dokumentu na sesji jeszcze nie prezentowano. Raport w swoich najważniejszych założeniach przedstawia działalność samorządu powiatowego na wielu polach.

Chodzi m.in. o inwestycje na drogach, edukację, lecznictwo, czyli dziedziny bardzo ważne dla powiatu w które samorząd lokalny zobowiązany jest inwestować i je rozwijać. Tymczasem na sesji pytano też o służbę zdrowia.

Konkretnie finansową kondycję wieluńskiego szpitala. Chodzi oczywiście o jego zadłużenie. Okazuje się, że zadłużenie szpitala niestety zwiększa się. Poruszono też temat informatyzacji wieluńskiej lecznicy.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl