Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

UWAŻAJMY NA SUPLEMENTY DIETY (VIDEO)

Prof. Tomasz Huzarski z Międzynarodowego Centrum Nowotworów Dziedzicznych PUM w Szczecinie podczas kolejnej konsultacji genetycznej w Wieluniu wskazał na ścisłe powiązanie zachorowalności na niektóre rodzaje nowotworów z wysokim poziomem niektórych pierwiastków w naszym organizmie. Dotyczy to przede wszystkim kobiet.

Przyjmując w dużych ilościach tzw. suplementy diety nie zawsze robimy sobie dobrze. Zbyt wysoki poziom niektórych pierwiastków w naszym organizmie może wyrządzić nam więcej szkody niż pożytku.

Program "Populacyjno-przesiewowego wykrywania rodzin z wysoką genetyczną predyspozycją do rozwoju nowotworów w Gminie Wieluń" realizowany jest już od 2007 roku.

Od samego początku konsultacje z mieszkańcami Wielunia, jak również same badania prowadzi dr n. med. Tomasz Huzarski, teraz już w randze profesora.

Cała rozmowa w profesorem Huzarskim do zobaczenia w TVK WSM w najbliższy weekend. Warto będzie jej posłuchać, bo profesor Huzarski przekaże naszym widzom wiele cennych informacji. Na 38 już konsultację genetyczną w Wieluniu zgłosiło się ok. 130 osób.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl