Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZAGRAŁ TRZY KONCERTY I ROZMAWIAŁ Z MŁODZIEŻĄ [VIDEO]

Twarzą projektu profilaktycznego "Wolności oddać nie umiem", skierowanego do szkolnej młodzieży, a zorganizowanego przez Komendę Powiatową Policji w Wieluniu oraz Gminne Komisje Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z terenu powiatu wieluńskiego był tym razem popularny wokalista Gabriel Fleszar.

W kinie „Syrena” odbyły się aż trzy jego koncerty, w których wzięło udział około 600 uczniów ze szkół podstawowych z terenu powiatu wieluńskiego. Gabriel Fleszar nie tylko śpiewał swoje piosenki

Poruszył też kilka tematów związanych z profilaktyką uzależnień. Opowiadał historie z życia swojego i swoich znajomych, które miały przestrzec młodych ludzi przed wchodzeniem na drogę uzależnień.

W trakcie jednego z koncertów rozstrzygnięto też konkurs plastyczny na projekt plakatu profilaktycznego pod hasłem "Żyję zdrowo- beznałogowo".

Konkurs skierowany był do uczniów klas IV-VI szkół podstawowych, a przygotowali go wieluński Sanepid, we współpracy ze starostwem i komendą policji.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl