Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PRZEBUDOWA POPIEŁUSZKI ODSUNIE SIĘ W CZASIE? [VIDEO]

Na sesji Rady Miejskiej powrócił też temat ważnej drogowej inwestycji, przebudowy ulicy Popiełuszki. Przypomnijmy, że generalna przebudowa jednego z ważniejszych  ciągów komunikacyjnych Wielunia wedle opinii burmistrza miasta będzie priorytetową i zarazem najważniejszą inwestycją drogową w tym roku.

Jej generalny lifting zacznie się przy skrzyżowaniu z 18 Stycznia, a zakończy się przy Warszawskiej. Radni dociekali na sesji czy realizacja inwestycji nie jest zagrożona i czy na przebudowę Popiełuszki znajdą się pieniądze. Cała inwestycja ma kosztować ok. 11 mln złotych.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl