Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DOWIEDZIELI SIĘ SKĄD CZERPIE INSPIRACJE DO PISANIA

Z okazji Tygodnia Bibliotek w miejskiej książnicy gościła pisarka Jolanta Maria Kaleta. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się, jak to się stało, że Kaleta z zawodu historyk i politolog zaczęła pisać książki, dlaczego Dolny Śląsk jest miejscem, w którym najczęściej umieszcza akcję swoich książek.

Pytano również o to gdzie autorka 12 powieści kryminalno - sensacyjno - przygodowych szuka inspiracji do swoich utworów. W rozmowie z prowadzącą spotkanie Iwoną Podeszwą pisarka zdradziła również, która z bohaterek jest jej alter ego.

Znaczna część spotkania poświęcona była najnowszej powieści Jolanty Marii Kalety "Wojna i miłość". Znakomity romans historyczny to historia wielkiej miłości polskiej szlachcianki Katarzyny i rosyjskiego dragona Igora brutalnie przerwana przez wybuch I wojny światowej.

Na zakończenie literackiego wydarzenia wszyscy zainteresowani stali się posiadaczami najnowszej książki Jolanty Marii Kalety wraz z autografem pisarki.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl