Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DZIĘKI DOFINANSOWANIU Z UNIJNYCH ŚRODKÓW [VIDEO]

Rozszerzenie działalności wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego to jedno z ważniejszych zadań, jakie Fundacja na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego postawiła sobie za cel. Przedsięwzięcie udało się zrealizować dzięki dofinansowaniu ze środków unijnych otrzymanych na partnerski projekt społeczny.

W ramach projektu wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, od lat prowadzona przez Fundację, zyskała nową siedzibę w budynku przy ul. Piłsudskiego, z wejściem od ul. Szkolnej.

Ponadto za pozyskane dofinansowanie zakupiono wiele nowych urządzeń, m. in . wózki, łóżka, inhalatory i inne rzeczy niezbędne do pełnienia opieki nad chorym.

Pobierana do tej pory kaucja za wypożyczenie sprzętu została zniesiona, a zatem mieszkańcy powiatu wieluńskiego mogą wypożyczać sprzęt bezpłatnie. Należy jednak złożyć odpowiedni wniosek.

Warto dodać, że w projekcie wspartym finansowo przez Europejski Fundusz Społeczny, liderem jest gmina Osjaków, a partnerami oprócz Fundacji są gmina Wieluń i powiat wieluński.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl