Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

OKOLICZNOŚCIOWE PRZEMÓWIENIA I WIĄZANKI KWIATÓW [VIDEO]

Wieluńskie obchody 228 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. jak zawsze zainaugurowała okolicznościowa msza za ojczyznę w kościele NNMP. Spod pomnika Jana Pawła II, gdzie złożono okolicznościowe wiązanki kwiatów  poczty sztandarowe przemaszerowały ulicami miasta pod Ratusz.

Tam odbyła się cześć oficjalna uroczystości, którą poprowadził jak zawsze dyrektor Muzeum Ziemi Wieluńskiej Jan Książek. Przemówienia wygłosili oczywiście włodarze miasta i powiatu.

Okolicznościowy list przekazał do Wielunia także wojewoda łódzki Zbigniew Rau.
Przed ratuszem odczytał go Stanisław Muszyński- doradca wojewody.

Ostatnim akcentem obchodów 228 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja było złożenie przez władze miasta, powiatu i zaproszonych gości okolicznościowych wiązanek kwiatów pod tablicą Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl