Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

Z POKAZAMI TANECZNYMI I SPECJALNYM KONKURSEM [VIDEO]

Na Święto Flagi, które jak zawsze odbyło się  na Placu Legionów przygotowano specjalne biało- czerwone lampiony, które później ozdobiły m.in okoliczne iglaki. Były też pokazy taneczne. Koordynował je oczywiście instruktor tańca Mariusz Mierzwa z Wieluńskiego Domu Kultury.

W placówce prowadzone są taneczne zajęcia nie tylko z najmłodszymi. Podczas Święta Flagi na placu zorganizowano też konkurs na najbardziej pomysłowe stroje.

Dla autorów najładniejszych były oczywiście nagrody. Wreszcie na koniec święta na Placu Legionów pojawiła się ogromnych rozmiarów nasza biało- czerwona. Flagę wnieśli harcerze.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl