Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZAKOCHANI W POLSKIEJ MUZYCE I KULTURZE [VIDEO]

Koncert chóru "Kraj Rodzinny" z Baranowicz na Białorusi zorganizowano w Wieluniu z okazji Święta Flagi. Chór jest amatorski, zawodowo związanych z muzyką jest tylko kilka osób. Większość zaś to lekarze, budowlańcy, nauczyciele, ekspedienci, urzędnicy i inni zakochani w muzyce i polskiej kulturze.

Stąd na koncercie nie brakowało polskich akcentów. Chórzyści śpiewają nie tylko po białorusku. Także po polsku, ukraińsku, rosyjsku i po łacinie. Chórem kieruje Jadwiga Szustał - prezes instytucji kulturalnej „Kresy” w Baranowiczach.

Podczas koncertu pani Jadwiga chętnie dzieliła się z widzami swoimi spostrzeżeniami na temat naszego kraju, ale też historii i bieżącej pracy chóru, który na scenie kinoteatru „Syrena” brzmiał i prezentował się doskonale.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl