Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

„CZAR PAR” W PIĄTCE

W Szkole Podstawowej nr 5 w Wieluniu odbył się dwunasty Międzypowiatowy Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy ,,Czar par". Uczestniczyli w nim podopieczni wieluńskich szkół, ale i placówek m.in. w Lututowie, Czernicach, Łaszewie, Sieńcu, Bieniądzicach, Wierzchlesie i Mierzycach.

Tematyka konkursu obejmowała wiedzę z zakresu matematyki, chemii, fizyki, geografii i biologii. Uczniowie współpracując w parach rywalizowali w siedmiu konkurencjach.

Były to: tangram, puzzle, domino, echo, wyścig i zadania. Istotna była nie tylko liczba zdobytych punktów, ale także czas, w jakim poszczególne zespoły poradziły sobie z zadaniami.

W tegorocznym turnieju zwyciężyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wieluniu Kacper Chudy i Viktor Kvasnytsia. Drugie miejsce zajęli uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Komisji Edukacji Narodowej w Lututowie Aleksandra Gratka i Adrian Ostrycharz.

Trzecie miejsce wywalczyły Dominika Przybylska i Natalia Walasik z Katolickiej Szkoły Podstawowej SPSK im. św. Brata Alberta Chmielowskiego w Czernicach.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl