Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

TANIEC TOWARZYSKI W HALI SPORTOWEJ [VIDEO]

Koordynatorem V Festiwal Tańca Towarzyskiego Wieluń 2019 zorganizowanego przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu był Rafał Janecki, trener tańca towarzyskiego, finalista i medalista Mistrzostw Polski, posiadający najwyższa klasę taneczną S.

Na scenie zaprezentowały się pary w kilku kategoriach wiekowych: 6-7 lat; 8-9 lat; 10-11 lat; 12-13 lat; 14-15 lat. Widzowie byli pod wrażeniem poziomu jaki reprezentowali tancerze od najmłodszych grup tanecznych.

Dzieciaki były bardzo zaangażowane i tańczyły dużym zapałem. Podczas imprezy widzowie mieli też okazję podziwiać na parkiecie pokaz tańca tańca towarzyskiego w wykonaniu Mai Małczak i Huberta Krysztofińskiego,

Ciekawym akcentem tanecznym był także występ grup tańca nowoczesnego oraz występ grupy Latino Solo. Dłuższa relacja z  V Festiwalu Tańca Towarzyskiego Wieluń 2019 do zobaczenia w Szortpressie. Polecamy.Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl