Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PRZYJĘLI INFORMACJE O INWESTYCJACH NA DROGACH [VIDEO]

Dość krótka tym razem sesja Rady Powiatu przyniosła informacje m.in. na temat  sprawozdania zarządu powiatu z prac między sesjami. Pytali jak zawsze głównie radni opozycyjni, a pytano m.in. o kwestie związane z wieluńskim szpitalem czy szkołami.

W dalszej części obrad radni przyjęli też informację na temat inwestycji i planowanych prac remontowych na krajowych, wojewódzkich i powiatowych drogach. Nie była ona jednak zbyt obszerna.

Przedstawiciele zarządu dróg wojewódzkich na sesję w ogóle nie przybyli. Innych zarządców dróg reprezentowali z kolei zastępcy głównych szefów.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl