Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ŚPIEWAJĄCY SENIORZY Z PLACÓWEK SPÓŁDZIELCZYCH [VIDEO]

Seniorzy ze Spółdzielczego Domu Kultury w Wieluniu wybrali się po raz drugi na VI edycję muzycznego przeglądu pt. ”Popołudnie z nostalgią”. Spotkanie odbywało się w Spółdzielczym Domu Kultury w Sieradzu. Zadaniem uczestników  było wykonanie dwóch utworów muzycznych w stylu lat 80- tych.

Występ w Sieradzu poprzedziło oczywiście wiele prób podczas których seniorzy przygotowywali się do sieradzkiego występu. Na scenie prezentowali się soliści i zespoły z Łęczycy, Pabianic, Wielunia oraz Sieradza.

Występujący seniorzy mają duże możliwości wokalne, nie brak im fantazji i doskonale czują się na scenie.

Choć wieluńska reprezentacja nie stanęła na podium, ale i tak była bardzo zadowolona ze swojego występu. Byli w pełni zaangażowani w powierzone im zadania i jak zawsze zgrani.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl