Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O SEGREGACJI ŚMIECI RAZ JESZCZE [VIDEO]

„Wieluń sprzyja ekologii” wspólny projekt Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej i Przedsiębiorstwa Komunalnego ma przede wszystkim usystematyzować i zwrócić uwagę na segregację niestety coraz droższych śmieci. Te informacje kierowane są przede wszystkim do mieszkańców komunalnych i spółdzielczych zasobów.

Z selektywną zbiórką odpadów jest coraz lepiej, ale nie idealnie. Szkło, papier, plastik- pojemniki na te właśnie odpady znamy już doskonale. Ale niebawem przy zastawach śmietnikowych pojawi się nowy - brązowy, na tzw. odpady bio.

Kiedyś już tak było. Mokre odpady muszą tu trafić bez żadnego opakowania i bez żadnych foliówek.

Kolejna sprawa to tzw. wielkie gabaryty. Zużyte meble, sprzęt elektroniczny czy AGD w ramach uiszczanej przez nas opłaty za śmieci możemy na osiedlowy śmietnik wystawić tylko dwa razy w roku. Najbliższa zbiórka pod koniec maja.

Okazuje się, że właśnie tzw. wielkie gabaryty są wielkim problemem. Nie możemy ich wyrzucać na osiedlowy śmietnik kiedy chcemy. Za wywóz takowych czy gruzu z remontowanego mieszkania musimy zapłacić dodatkowo. Pomogą w tym właśnie PK i WSM.

Przypominamy też ponownie o specjalnej śmieciowej prezentacji multimedialnej. Plansze dostępne są w Infotekście Telewizji Kablowej. Można zapoznać się z nimi w każdej chwili.

Z prezentacji dowiemy się m.in. co zrobić z odpadami budowlanymi i rozbiórkowymi, w jaki sposób pozbyć się wielkogabarytowch odpadów takich jak stare meble czy zużyty sprzęt elektroniczny. Zachęcamy do zapoznania się z tą prezentacją.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl