Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

W ROLI GŁÓWNEJ PROFILAKTYKA I PRAWA PACJENTÓW [VIDEO]

Na temat działań profilaktycznych ochrony zdrowia podejmowanych przez jednostki samorządu terytorialnego dowiedzieli się słuchacze Uniwersytetu III wieku podczas prelekcji, jaką wygłosiła dr Iwona Wieczorek, dyrektor Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego.

Ponadto sporo uwagi poświęcono prawom pacjenta i kwestii ich respektowania w placówkach medycznych. Na ten temat wypowiedziała się dr Agnieszka Jóźwik, dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Zgierzu.

Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego w ramach swojej statutowej działalności inspiruje władze samorządów lokalnych do podejmowania aktywności z zakresu profilaktyki zdrowotnej na rzecz lokalnej społeczności. Więcej o tym powiemy w najbliższy weekend w programie lokalnym TVK WSM.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl