Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

JUBILEUSZ Z HONOROWYMI ODZNAKAMI ZWIĄZKU [VIDEO]

Jubileuszowa uroczystość wieluńskiego oddziału Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w koncertowo- wystawienniczej muzealnej sali zgromadziła liczne grono zaproszonych gości, ale też przedstawicieli władz miasta i powiatu, którzy wygłosili słowa uznania i gratulacje dla szanownych jubilatów.

Członkowie związku podsumowali dotychczasową działalność, przypomnieli historię i osiągnięcia organizacji. Wieluńskim oddziałem od lat kieruje Czesław Chudy.

Duże znaczenie dla działalności wieluńskiej organizacji emerytów ma współpraca z kołami terenowymi, mi. z Białej i Wieruszowa.

Podczas spotkania wręczono wyróżnionym osobom honorowe, złote odznaki za szczególne zasługi na rzecz działalności związku. Warto dodać, że były czasy, kiedy wieluński oddział zrzeszał nawet 3,5 tys. osób.

Obecnie jest ich około tysiąca. Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów to największe stowarzyszenie w kraju. Skupia ponad 1 mln członków.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl