Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WIOSENNE SPOTKANIE U DIABETYKÓW [VIDEO]

Pierwsze w tym roku spotkanie członków wieluńskiego koła Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków podobnie jak wiele poprzednich odbyło się w ich  siedzibie czyli Spółdzielczym Domu Kultury. Warto zauważyć, że już w czerwcu wieluński oddział tej jakże potrzebnej organizacji czeka ważne wydarzenie.

Systematyczne monitorowanie poziomu cukru we krwi dla każdego diabetyka jest szalenie ważne. Odpowiednia dieta i zdrowy styl życia to gwarancja, że cukrzyca nie będzie nam tak bardzo przeszkadzać w codziennym życiu.

Podczas spotkania nie zabrakło też prelekcji specjalisty diabetologa i jednocześnie opiekuna wieluńskich cukrzyków dr Jolanty Anek.

Pani doktor podczas jesiennego spotkania przestrzegała cukrzyków, aby w szczególności uważali na umiarkowanie spożywanie owoców zawierających często dużą ilość cukru.

A jakie mamy wytyczne dla cukrzyków na wiosnę? Przede wszystkim nawadniamy organizm, pijemy dużo wody.

Było też zaproszenie na turniej sportowy, który odbędzie się w maju, a rozegrany zostanie o puchar prezesa PSD w Wieluniu Floriana Farysia- zobacz video.

 

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl