Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

TRIUMF ZESPOŁU OKNOBUDU [VIDEO]

Po kilkumiesięcznej przerwie do hali WOSiR wróciły amatorskie drużyny rywalizujące pod siatką. W turnieju pod nazwą PLUS 40 o Puchar Zarządu WKS Siatkarz zagrały cztery drużyny. W turnieju rywalizowano systemem każdy z każdym.

Zagrano 6 meczów, w których zanotowano rozstrzygnięcia:Oknobud Wieluń - Krzepice 2-0, Wierzchlas - Irex Skomlin 2-1, Wierzchlas - Oknobud 1-2, Irex Skomlin - Krzepice 2-1, Wierzchlas - Krzepice 1-2, Irex Skomlin - Oknobud 1-2.

Wyniki te dały końcowy triumf zespołowi Oknobudu, za którym uplasowały się kolejno drużyny: Wierzchlasa, Ireksu Skomlin i Krzepic. Następny turniej PLUS 40 zaplanowano na początek października 2019 roku.

Będą to już dwudniowe zawody, na które zaproszone zostaną zespoły z całej Polski. Na 15 czerwca na boiskach otwartych przez Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu zaplanowano natomiast turniej siatkówki plażowej, na który wysłane zostaną zaproszone do czołowych par krajowego rankingu.

Awaria TV i internetu w os. Stodolniana

Ponownie z przykrością informujemy, iż z powodu niezawinionej przez nas awarii, w najbliższym czasie, w os. Stodolniana nie będzie dostępu do internetu i telewizji. Awaria została spowodowana przerwaniem głównego kabla dosyłowego przez drogowców w trakcie prac remontowych na ul. Popiełuszki.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl