Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ROZGROMILI GKS SIEMKOWICE [VIDEO]

Rekordowe zwycięstwo, w swojej niespełna rocznej historii, odnieśli piłkarze KSu Wieluń. Podopieczni Arkadiusza Tomczyka rozgromili u siebie GKS Siemkowice 15:0, umacniając się tym samym na pozycji lidera piłkarskiej klay B.

Łupem bramkowym w tym historycznym choć uczciwie trzeba dodać, że rozegranym w najniższej klasie rozgrywkowej w kraju, meczu, podzielili się: Kamil Wira,Kamil Wójcicki i Michał Wójcicki – po 3 bramki, Mateusz Rejman – dwie oraz Tomasz Klimaszewski, Łukasz Janas, Konrad Nowak i Mariusz Matyja – po jednym golu.

Już w niedzielę wielunianie zagrają być może najciekawsze spotkanie rundy rewanżowej. Gościć bowiem będą w Makowiskach na boisku zajmującego drugie miejsce w tabeli tamtejszego Płomienia.

Awaria TV i internetu w os. Stodolniana

Ponownie z przykrością informujemy, iż z powodu niezawinionej przez nas awarii, w najbliższym czasie, w os. Stodolniana nie będzie dostępu do internetu i telewizji. Awaria została spowodowana przerwaniem głównego kabla dosyłowego przez drogowców w trakcie prac remontowych na ul. Popiełuszki.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl