Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

40 FOTOGRAFII WIELUNIA NA WYSTAWIE W GDAŃSKU [VIDEO]

„Wieluń 1 września 1939. Przerwana historia” – to tytuł nowej wystawy czasowej prezentowanej w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Wystawa przygotowana przez Muzeum Ziemi Wieluńskiej składa się z prawie 40 fotografii zbombardowanego Wielunia.

Wiele z nich w sposób bardzo dobitny pokazuje zniszczenia bezbronnego miasta w pierwszych minutach wojny. W otwarciu wystawy uczestniczyły władze Wielunia, Przewodniczący Rady Miejskiej, dyrektor muzeum Jan Książek i naturalnie prof. Tadeusz Olejnik.

Wystawę przygotowano w związku z przypadającą w tym roku 80. rocznicą wybuchu II wojny światowej. Z jej początkiem nieodłącznie kojarzą się Wieluń i Westerplatte, które mają swoje miejsce w świadomości Polaków.
Wystawę można oglądać do 31 maja 2019. Delegacja z Muzeum Ziemi Wieluńskiej podczas pobytu w Gdańsku zapaliła też znicz na Cmentarzu Poległych Obrońców Westerplatte.

Awaria TV i internetu w os. Stodolniana

Ponownie z przykrością informujemy, iż z powodu niezawinionej przez nas awarii, w najbliższym czasie, w os. Stodolniana nie będzie dostępu do internetu i telewizji. Awaria została spowodowana przerwaniem głównego kabla dosyłowego przez drogowców w trakcie prac remontowych na ul. Popiełuszki.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl