Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DYPLOMY I NAGRODY DLA LAUREATÓW [VIDEO]

W IX Międzypowiatowym Konkursie Języka Angielskiego i Niemieckiego zorganizowanym w ZS nr 1 wzięły udział 52 osoby z całego powiatu wieluńskiego oraz uczniowie z Praszki, Sieradza i Zduńskiej Woli.

Za stronę organizacyjną byli odpowiedzialni nauczyciele języka angielskiego i niemieckiego. To oni opracowali zadania konkursowe dla uczestników. Uczniowie mieli godzinę na rozwiązanie testu sprawdzającego zrozumienie tekstu, słownictwo i gramatykę.

Nagrody i dyplomy laureatom konkursu wręczyli m.in. starosta wieluński Marek Kieler oraz Zenon Kołodziej, naczelnik Wydziału Edukacji, Sportu, Turystyki i Promocji.

Podsumowaniem IX edycji konkursu była prezentacja na temat korzyści płynących z nauki języków obcych. Ponadto uczniowie wystąpili z angielsko – niemieckim spektaklem „Piłka w grze” w reżyserii Magdaleny Pioruńskiej, nauczycielki języka angielskiego ZS nr 1.Awaria TV i internetu w os. Stodolniana

Ponownie z przykrością informujemy, iż z powodu niezawinionej przez nas awarii, w najbliższym czasie, w os. Stodolniana nie będzie dostępu do internetu i telewizji. Awaria została spowodowana przerwaniem głównego kabla dosyłowego przez drogowców w trakcie prac remontowych na ul. Popiełuszki.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl