Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O ZWYCIĘSTWIE ZADECYDOWAŁA PIERWSZA POŁOWA [VIDEO]

Piątą wygraną z rzędu i siódmy kolejny mecz z dorobkiem punktowym zanotowali pierwszoligowcy MKS-u. Sukces podopiecznych Tomasza Derbisa tym większy, że w 19 kolejce pierwszej ligi pokonali w hali WOSiR samego lidera grupy B - Olimpię MEDEX Piekary Śląskie.

O zwycięstwie gospodarzy zadecydowała głównie pierwsza połowa, po której wielunianie prowadzili 18:11. Po przerwie wielunianie zbytnio się jednak zdekoncentrowali, trochę też chyba opadli z sił i praktycznie w 10 minut zniweczyli prawie cała przewagę.

Prawie, gdyż rywale kilka razy zbliżyli się do MKS-u na dwie bramki, a w ostatniej minucie złapali nawet kontakt na 28:27. W ostatnich sekundach karnego jednak wykorzystał Krzysztof Węcek i tym samym miejscowi wygrali 29:27.

Choć naszemu rozmówcy trzeba oddać, że zwłaszcza przed przerwą rzeczywiście był pierwszoplanową postacią na boisku, należy dodać, że kolejny mecz MKS wygrał dzięki znakomitej obronie.

Na jej środku brylował stanowiący dla piekarzan prawdziwy mur nie do przebicia Łukasz Kórlikowski, którego dzielnie wspierał Krzysztof Książek. Obaj zresztą dołożyli razem 9 bramek w ataku, co tym bardziej czyni z nich bohaterów meczu.

W sobotę 6 kwietnia nasi szczypiorniści gościli na Opolszczyźnie - w hali Olimpu Grodków. W niedzielę natomiast w hali WOSiR rywalizowali chłopcy MKS PMDKiS Wieluń z rocznika 2007 i młodsi.

W dziewiątym turnieju ligi wojewódzkiej podopieczni Jarosława Wolniaczyka zmierzyli się z dwoma zespołami Piotrkowianina Piotrków Trybunalski oraz z Tropsem Poddębice.

Awaria TV i internetu w os. Stodolniana

Ponownie z przykrością informujemy, iż z powodu niezawinionej przez nas awarii, w najbliższym czasie, w os. Stodolniana nie będzie dostępu do internetu i telewizji. Awaria została spowodowana przerwaniem głównego kabla dosyłowego przez drogowców w trakcie prac remontowych na ul. Popiełuszki.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl