Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

STAWIAJĄ NA KSZTAŁCENIE W KONKRETNYCH PROFILACH [VIDEO]

Wieluńskie szkoły średnie, zwłaszcza te mające w swoim portfolio klasy patronackie z konkretnymi specjalnościami od lat cieszą się sporym zainteresowaniem wśród szkolnej młodzieży. Wiele placówek organizuje mimo to specjalne spotkania promujące takie kierunki i kształcenie zawodowe.

Nie inaczej było ostatnio w ZS nr 3 im. M. Kopernika, gdzie zorganizowano Dzień Zawodowca. Uczniowie podczas Dnia Zawodowca wzięli udział m.in. w ciekawych warsztatach pokazowych, ale też specjalnym panelu dyskusyjnym.

Tutaj w roli głównej wystąpili byli już absolwenci Trójki, którzy opowiadali o swojej edukacji, ale też o tym co w tej chwili robią w życiu i jak szkoła przyczyniła się do ich zawodowego rozwoju.

Kształcenie w szkołach zawodowych przynosi wymierne korzyści. Często po ukończeniu placówki młodzi ludzie od razu wchodzą na rynek pracy.

Awaria TV i internetu w os. Stodolniana

Ponownie z przykrością informujemy, iż z powodu niezawinionej przez nas awarii, w najbliższym czasie, w os. Stodolniana nie będzie dostępu do internetu i telewizji. Awaria została spowodowana przerwaniem głównego kabla dosyłowego przez drogowców w trakcie prac remontowych na ul. Popiełuszki.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl