Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

MIELI PROBLEMY ZE SKŁADNYMI AKCJAMI [VIDEO]

Piłkarze KS-u Wieluń pewnie zmierzają do A-klasy. Po pierwszym meczu rundy rewanżowej w sieradzkiej klasie B umocnili się bowiem na pozycji lidera, gromiąc w Rudzie tamtejszego Piasta 6:0. Można się było spodziewać, że podopieczni Arkadiusza Tomczyka będą mieć pewne problemy ze składnymi akcjami.

Z drugiej jednak strony łatwo też można było przewidzieć, że z upływem minut dużo mniej wytrenowany zespół gospodarzy coraz bardziej będzie opadał z sił i przez to będzie coraz bardziej odstawał od KS-u.

Tak też się stało i w spotkaniu, którego scenariusz był łatwy do przewidzenia nie tylko dla piłkarskich ekspertów, wieluński KS wygrał zdecydowanie, a pierwsze w tym roku bramki w meczu o punkty zdobyli dla wielunian: Mateusz Rejman i Michał Wójcicki po dwie oraz Kamil Wójcicki i Kamil Wira.

Kolejny mecz w klasie B lider z Wielunia zagrał w sobotę 6 kwietnia, gdzie podejmował na stadionie WOSiR-u szósty w tabeli GKS Siemkowice.

Awaria TV i internetu w os. Stodolniana

Ponownie z przykrością informujemy, iż z powodu niezawinionej przez nas awarii, w najbliższym czasie, w os. Stodolniana nie będzie dostępu do internetu i telewizji. Awaria została spowodowana przerwaniem głównego kabla dosyłowego przez drogowców w trakcie prac remontowych na ul. Popiełuszki.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl